01-28, pn

|

Vilnius

TASTE THAT JAZZ: Ieva Paniulaitytė ir kolektyvas

Ieva Paniulaitytė ir kolektyvas – džiazuojantis projektas su Ieva Paniulaityte, džiazo vokaliste, pedagoge, muzikos terapeute. 28 dieną skambanti muzika sujungs braziliškus ritmus, džiazo tradicijas, savas melodijas į bendrą skambesį.

Registration is closed
See other events
TASTE THAT JAZZ: Ieva Paniulaitytė ir kolektyvas

WHEN & WHERE

01-28 18:30 – 22:00

Vilnius, Malūnų g. 4, Vilnius 01200, Lithuania

APIE RENGINĮ

Ieva Paniulaitytė ir kolektyvas – džiazuojantis projektas su Ieva Paniulaityte, džiazo vokaliste, pedagoge, muzikos terapeute.

28 dieną skambanti muzika sujungs braziliškus ritmus, džiazo tradicijas, savas melodijas į bendrą skambesį.

Ieva mokėsi Lietuvoje ir Olandijoje, yra tarptautinių konkursų dalyvė ir laureatė, grojo įvairiuose džiazo festivaliuose. Kartu muzikuoja:

- Pranas Kentra – gitaristas, dėstytojas, kompozitorius, autorius, kuriantis savo muzikinius projektus bei dalyvaujantis begalėje kitų projektų.

- Gediminas Stepanavičius – multi-instrumentalistas, valdantis kontrabosą, tūbą, trimitą, gyvąją elektroniką, improvizacinės ir šiuolaikinės muzikos atstovas.

- Augustas Baronas – talentingas, aktyviai koncertuojantis būgnininkas, kūrėjas.

--> Asmenys prieš įsigydami bilietus privalo įvertinti visas renginio į kurį yra įsigyjami bilietai vykdymo aplinkybes, įskaitant datą, laiką, vietą ir kitas renginio sąlygas. Dėl šios priežasties, taip pat dėl to, kad bilietų į renginį pardavimas yra susijęs su iš renginio gaunamų pajamų planavimu, jų paskirstymų, papildomų paslaugų užsakymu, renginio vietų išdėstymu, jų kiekiu ir pan., įsigyti bilietai yra nekeičiami. <--

BILIETIA

Price

Quantity

Total

 • TASTE THAT JAZZ

  €10

  Mokesčiai included

  +€0.25 Service fee

  TASTE THAT JAZZ: Ieva Paniulaitytė ir kolektyvas

  €10

  Mokesčiai included

  +€0.25 Service fee

  0

  €0

Total

€0

DALINTIS RENGINIU