DABARTIS
Malūnai
MALŪNAI

 PANDEMIJOS GNIAUŽTŲ POKYČIAI

Karantinas užgriuvo visus. Vienus labiau, kitus mažiau, tačiau svetingumo industrijai nepagailėjo. Didžiosios kraustynės grąžino mus į Užupį. Čia, po daugybės metų darbo mažose virtuvėlėse, įsikūrėme patogiai ir gaminti galime daugiau bei įvairiau. Netrukus Malūnų salę užliejo muzika. “Taste That” renginiai kviečia “Spoon Out+” svečius vakarieniauti skambant gyvai muzikai. 

Halės turgus
HALĖ

AZIJA PRASIDĖJO BEL AMI, SUŽYDĖJO HALĖJE

2017 metais Halės turguje iškilo "Spoon Out". Azijietiškos virtuvės "box'as". Head šefas Taurius į Halę atsivedė “Laksą”, kurios kompanijonais netrukus tapo tailandietiški kariai. Tačiau turgus nerimo. CE-PE-LI-NŲ! Na ką gi... Dar po metų kraustėmės vėl, per kelis metrus ir šalia Azijos iškilo ir Lietuva. Dviguba virtuvė vis dar retenybė Lietuvoje, bet mes Halėje kviečiame visomis savaitės dienomis (išskyrus pirmadienius). 

PRIEŠISTORĖ
Kur buvome

 

2012 m. Giedrė ir Taurius Užupyje atidarė šeimyninį restoranėlį „Bel Ami”. Penkis metus ten vyko kulinariniai simpoziumai, draugų vakarienės, degustacijos, tačiau atėjo metas keistis, „šaukštų” padėti nesinorėjo ir viską apvertę 180 laipsnių, 2017 atkeliavome į halę. Užupis liko prisiminimuose. „Spoon Out“ sulaukė aplodismentų ir 2018 dar vieną tašką įkūrėme prekybos centre Panoramoje, o 2019 – Gedimino9. 

O kaip ilgu buvo tų susibūrimų, muzikos ir ilgų pokalbių. Teko priimti nelengvą sprendimą. Atsisveikinome su prekybos centrais ir grįžome į Užupį. 

Užsukite, ten skamba šaukštai, pokalbiai ir muzika. 

BEL AMI --> PANORAMA --> GEDIMINO 9