HALE MARKET

       Smulki Giedrės Būdienės ir Tauriaus Gedvilo įmonė "Varinė Slanka" pirmąjį restoraną "Bel Ami" atidarė 2012 metais, Užupyje. Restorano patiekalu "žvaigžde" netrukus tapo malaizijietiška kokosų pieno sriuba "Laksa". Azijos skonių paletę vyriausiasis šefas tobulino įvairiuose kursuose, mokymuose bei "workshop'uose". Restorano koncepcijai vietos neliko ir vadovai ėmė dairytis patalpų, kuriose galėtų įgyvendinti "street food" (gatvės maisto) idėją. 

           2017 metais Halės turguje iškilo "Spoon Out". Azijietiškos virtuvės "box'as".   

GOURMET PANORAMA

       Halėje "Spoon Out" sulaukė svečių. Į turgų užklydę turistai, nuolatiniai svečiai bei darbuotojai  dalinosi komplimentais, įžvalgomis, patarimais ir istorijomis iš tolimų kraštų. Daugelyje pasaulio šalių maisto turgūs turi ribotą darbo laiką. Taip ir čia. Norintiems pavakarieniauti ar negalintiems užsukti darbo metu, "Spoon Out" virtuvės ragauti nepavykdavo.  Pradėjome galvoti apie plėtrą ir 2018 metais gavome pasiūlymą atsidaryti "Gourmet Panoramoje" esančiame "food court".  

Tais pačiais metais Halėje įvyko rokiruotė ir "Spoon Out" prasiplėtė. Atsiradus daugiau vietos, Taurius ir Giedrė galėjo įgyvendinti savo seną svajonę - lietuviškos virtuvės meniu. Viena patalpų dalis atiteko "Tailandui", kita - Lietuvai. 

G9 FOOD HALL

       "Atidarysime šitą ir VISKAS" 

 

Ši frazė "Spoon Out" koridoriuose skambėjo ne kartą. Kelių metų bėgyje įvykdę restruktūrizaciją, atsidarę du taškus Halėje ir vieną Panoramoje ketinome sustoti.

2019 metais duris atvėrėme atsinaujinusiame G9 "Food Hall".

 

O TADA ATĖJO KARANTINAS

       PANDEMIJOS GNIAUŽTŲ POKYČIAI

Karantinas užgriuvo visus. Vienus labiau, kitus mažiau, tačiau svetingumo industrijai nepagailėjo. Didžiosios kraustynės iš Gedimino 9 ir Panoramos atvedė į Užupį. Čia, po daugybės metų darbo mažose virtuvėlėse, įsikūrėme patogiai ir gaminti galime daugiau bei įvairiau. Azijos ir lietuviškos virtuvės laukia Malūnų gatvė 4. 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now